Amaç: Türk Telekom 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını İstanbul ve İzmir'de çeşitli etkinliklerle kutlamak, en iyi çocuk festivalini gerçekleştirmektir.Bu kapsamda yurtdışından bir şovla proje desteklenmiş ve var olan PR değeri arttırılmıştır.

Uygulama: Bu amaçla orijinal Marvell Kahramanları yurt dışından getirtilmiş, hava alanında öğrencilerin katılımlarıyla beraber Türk Telekom Süpercan Kahramanı ile dünya barışı imzalanarak basın toplantısı düzenlenmiştir.

Bağdat Caddesi'nin bir bölümü trafiğe kapatılarak; Marvell Kahramanları çift katlı otobüs ile halkı selamlayıp, bando, bisikletli ekiplerle 100 metrelik bir kortej ile geçiş töreni yapılmıştır. Cadde bostan sahilde 2500 metrekarelik alanda 3 gün boyunca luna park ve özel sahne kurulmuş, bu alanda Marvell Kahramanları gün içinde gösteriler sergilemiştir.

Eş zamanlı olarak İzmir'de Alsancak sahil görsellerle süslenmiş, Resmi geçit töreninde 5000 çocuk 23 Nisan temalı kıyafetler giydirilmiş,bisikletli Atv'li ekiplerle desteklenen kortej düzenlenmiştir. 17-22 Nisan TRT Çocuk ortaklı İzmir Sertap Erener , Manisa Kıraç konserlerine destek verilmiştir.